В середньому на манікюр йде півтори години. Не завжди у сучасної дівчини є в арсеналі такий запас вільного часу. Які дії допоможуть зробити покриття стійким? Яких помилок треба уникати? 10 порад стануть просто знахідкою для тих, хто цінує свій час.
1. Позбавлення від старого. Від залишків старого лаку на нігтях позбавляються, озброївшись ватним диском і ремувером.
2. Очищення. Тепер слід вимити руки, ретельно намиливши і змити. Якщо присутнє стійке забруднення, його можна прибрати щіточкою для рук.
3. Надання форми. Пилкою необхідно довести форму нігтів до бажаного результату. Вони можуть бути квадратними, овальними або загостреними. Руки і нігтьові пластини повинні бути повністю сухими.
4. Обробка кутикули. Шкіру навколо нігтів слід обробити кремом для шкіри рук і залишити хвилин на 10 для розм’якшення. Після цього лопаткою з дерева кутикулу відсувають до основи і зрізають щипчиками.
5. Видалення жирового шару. За допомогою знежирювачів або рідини для видалення старого лаку потрібно змастити поверхню нігтів для підготовки їх до покриття лаком. Бажано користуватися продукцією без ацетону.
6. Чотири шару. По черзі на кожен ніготь наносять шар лаку, і кожен раз висушують мінімум три хвилини. Перший шар служить основою, а останній з шарів виступає в якості топового покриття.
7. Не можна: сушити лак феном, опускати нігті в воду і використовувати швидковисихаючий тип лакового покриття. Це пов’язано з тим, що всі вищевказані дії ведуть до швидшого зносу покриття.
8. Останній штрих. Кожну нігтьову пластину потрібно фарбувати по торцевих частин і краю, щоб ніготь був «запечатаний» під лаком.
9. Домашня робота. Під час прання, вологого прибирання, чищення посуду і садових робіт на руках повинні бути гумові рукавички.
10. Профілактика. Для довговічності манікюру після миття рук кожні 2 дні потрібно покривати нігтьові пластини безбарвним лаковим покриттям.