На телефонах зберігається величезна кількість інформації про їх власників, включаючи фотографії, паролі, інформація про платежі і банківських картах. Так, сам айфон досить непогано захищений, але є ще парочка Лайфхаків, які допоможуть убезпечити їх власників від витоку особистої і конфіденційної інформації.
Пароль
Ну, звичайно, це найпростіше, що можна придумати. Якщо пароль не встановлено відразу, то зробити це можна в налаштуваннях. Найкраще придумати довільну комбінацію з 4-6 цифр і букв, але ні в якому разі не «1234» і не «0000». Це ніяк не допоможе захистити смартфон.
Слід зазначити, що чим більше разів був введений неправильний пароль, тим більше стає час очікування наступної спроби, що дуже зручно, адже в цьому випадку час працює на власника, а не на зловмисника.
Не застосовувати препарат Touch ID.
Сенсорний ID – це не заміна пароля, а лише його доповнення для зручності. Зручність не завжди безпечно, особливо в цьому випадку. Нехай в iPhone і встановлений біометричний сенсор, але він досить простенький, і обдурити його можна за допомогою пластиліну або іншого матеріалу.
Включити «Знайти iPhone»
Ця настройка доводиться особливо до речі, якщо телефон вже був вкрадений. По-перше, збільшується ймовірність того, що смартфон повернеться до свого власника, по-друге, це допоможе віддалено скорегувати або зовсім знищити конфіденційні дані. Крім того, ця настройка допоможе перевести телефон у так званий режим пропажі, тобто активувати його буде можна тільки за допомогою пароля, що зводить весь сенс крадіжки до нуля.
Обмежити можливості екрану блокування.
Навіть коли айфон заблокований, на екрані блокування відображаються повідомлення і інша важлива інформація. У тому числі з екрану блокування можна взаємодіяти з Siri. Для того, щоб виправити це, необхідно в настройках пароля зробити неактивними кілька тумблерів: «сьогодні», «перегляд повідомлень», «Siri», «відповісти повідомленням», «Гаманець».
Після цього, доступ до цієї інформації буде можливий тільки після введення пароля.
Активувати «стирання даних».
Ця установка дозволить видалити всю інформацію з iPhone після 10 спроби неправильного введення пароля. Але є одна умова. Якщо у користувача є маленькі діти, то ця настройка може тільки ускладнити життя.
Відключити автоматичне резервне копіювання.
Всі резервні копії надходять в iCloud. Сам сервіс просто до жаху небезпечний. Всі дані звідти можуть бути доступні людям, наприклад, за рішенням суду. Крім того, відомо багато випадків, коли фото знаменитостей, які ніхто не повинен був бачити, крім певного кола осіб, стали доступні громадськості.
Так, посилення безпеки робить використання телефону не завжди зручним, тому користувач повинен сам вирішити для себе, що йому важливіше: комфорт або безпека. Зовсім не обов’язково використовувати всі налаштування для посилення безпеки, але, включивши парочку, можна бути трохи спокійнішим за свої дані.