Існує таке чудове свято як День дружби. Відзначають його щороку 30 липня. Свято ще молодий, йому лише 6 років виповнилося в цьому році.
Історія свята дня дружби
В основі свята враховуються культурні традиції кожної країни. Свято міжнародний, що відзначається в багатьох країнах. Ідея проведення такого свята на офіційному рівні затвердили на 65-й сесії Генасамблеї ООН в 2011 році. Вважається так-же неофіційним днем друзів 9 червня (день дружби і день друзів, не одне і те ж!). Але по факту відзначають два свята))
У чому ж значимість даного свята?
Людині дуже складно бути одному. Будь-кому з нас життєво важливо увагу і прийняття такими якими ми є. Тому за щастя вважається розділити радість з друзями. За важливістю значення дружбу можна порівняти з любов’ю.
Дружба допомагає об’єднатися, відчути себе не тільки як я, але і як ми. Відчути себе щось общим не тільки з людьми своєї статі, але і з протилежною статтю, хоча в даному випадку не просто піти від сексуального аспекту відносин. Причому люди старшого віку надають цьому аспекту велике значення, ніж в юності. І скільки б дурниць не писали, що дружба між чоловіком і жінкою неможлива або що жіночої дружби не буває, наприклад, це все не більше, ніж дурниця людей, які не вміють дружити. Так-так, дружити теж потрібно вчитися. І тут кожен випадок буде унікальним. Звичайно, існує ряд загальних критеріїв дружби, таких як що чоловіки простіше відносяться до дружби, але так це стосується не тільки дружби, а й інших аспектів теж, чоловічий погляд більш легкий поверхневий, у жінки присутній в таких справах більше аналізу, більше оцінки своєї поведінки (як не парадоксально). Але це все випливає з-за різного типу мислення.