Чим відоміший бренд, тим більша ймовірність того, що він буде підроблено. Китай заполонив світ підробками. Купуючи за кілька доларів на найближчому ринку сумочку з написом Chanel покупець точно розуміє, що це не оригінал. Інша справа, коли витрачені сотні доларів на низькоякісну річ.
Щоб відрізнити фірмову річ від дешевої підробки дотримуйтесь наших рекомендацій.
Шов
Перевірте шов під етикеткою, у замку і кишень. Він повинен бути прямим, безперервним і акуратним, без стирчать ниток.
У брендових речей високої якості шов, як правило, більш «щільний» (більше стібків на кожен см), ніж у підробок.
Шкіра
Дизайнерські речі часто робляться з кожи. Натуральна шкіра має неоднорідну текстуру. Шкірозамінник має правильну пористу текстуру.
У натуральної шкіри є специфічний аромат. А штучна – яскраво виражену хімічну отдушку.
Застібка
Блискавки плавно рухаються, все одного і того ж кольору, а собачки повинні бути відчутно важкими. Більшість дизайнерських речей мають добротну фурнітуру з матовим покриттям. А підробки зазвичай – низькоякісну фурнітуру з глянцевим золотим покриттям.
Гудзики
На оригіналі гудзики добре пришиті і на них є назва модного будинку, котрий випустив річ. Зазвичай підробка розкривається саме на таких дрібних нюансах.
Логотип
Логотип повинен бути ідеальним. Фірмові сумочки як правило мають металеві емблеми зі своїм логотипом. Пластик – ознака підробки. Крім того, шов на емблемі повинен бути таким же, як на всьому виробі.
Матеріал
Брендові товари виготовляються з високоякісних матеріалів не тільки зовні, але і всередині.
Етикетка
Переконайтеся, щоб на етикетки були відсутні орфографічні та інші помилки. Кричущі написи (типу «100% натуральний») говорять про підробку.
Ціна
Не забувайте про те, що брендові речі не можуть коштувати дешево. Занадто низька ціна говорить про неякісну продукцію.
Упаковка
Зверніть увагу на те, що товари високої якості мають також добротну упаковку.
Фірмові пакети і коробки, найтонша цигарковий папір і т.д. – це ознаки якісної дорогої речі.
Щоб уберегти себе від можливої підробки, купуйте речі в магазинах при модних будинках або великих магазинах з гарною репутацією.
Купуючи через інтернет, уважно вивчіть контактну інформацію продавця: юридична та фактична адреса, організаційно-правова форма діяльності, ІПН та інші реквізити.
Уникайте сайти в яких надмірно рясніють слова: “знижка”, “вигідну пропозицію” і т.п.
Не забувайте, що неякісний товар ви можете повернути за законом «Про захист прав споживачів», з яким радимо ознайомитися.