Якщо ваш телефон став занадто швидко розряджатися, то причиною цього можуть бути багато факторів. Починаючи від неправильного заряду акумулятора, і до якої постійно запущеної енерговитратній функції або програми. Почитавши цю статтю і застосувавши на практиці поради, ви зможете продовжити працездатність вашого телефону.
Непотрібні функції
Виробники постійно змагаються крутизною своїх смартфонів і крутизна виражається не тільки потужністю “заліза”, а й кількістю різних функцій і додатків. Часто буває так, що багатьма додатками ми не користуємося. А якщо і користуємося, то краще знати як їх відключити, коли поблизу немає можливості підзарядитися і необхідно продовжити роботу телефону максимально довго.
Автояскравість
Дисплей телефону “їсть” левову частку заряду акумулятора. З назви функції зрозуміло, що “автояркость” регулює яскравість екрану телефону в залежності від зовнішнього джерела освітлення. Ця функція дуже зручна, якщо ви використовуєте смартфон дуже активно при різних умовах освітленості. Однак коли необхідно економити заряд батареї, то краще відключити цю функцію і встановити мінімальну яскравість екрану, при якій вам буде комфортно користуватися гаджетом.
Автоматичний поворот екрану
Для тих, хто постійно “крутить” телефоном, така функція дуже зручна. Однак якщо вами ця функція використовується вкрай рідко, то краще цю функцію відключити. На харчування датчика – акселерометр, який визначає положення телефону в просторі йде теж не мало енергії акумулятора. Навіть якщо вам терміново знадобиться ця функція, як правило її можна швидко активувати кнопкою в висувається меню в статус барі.
Автоблокування
Також ще називається тайм аут дисплея. Зазвичай за умовчанням через хвилину телефон блокується і вимикається екран. Для економії заряду буде краще, якщо ви зменшите час автоблокування до мінімуму.
Оперативна пам’ять
Пам’ять телефону необхідно періодично очищати від запущених програм, тому що при звичайному закриванні, програма насправді не закривається, а тривалий час знаходиться в оперативній пам’яті смартфона і тим самим потроху “поїдає” заряд батареї. До живих шпалер це теж стосується.
Дисплей «Amoled»
Якщо у вашому смартфоні встановлений дисплей такого типу, то шпалери на робочому столі краще ставити темні, в ідеалі чорні. Пояснюється це тим, що кількість споживаної енергії на таких дисплеях сильно залежить від яскравості картинок. Це їх незрівняне перевагу в порівнянні з рідкокристалічними дисплеями, але якщо встановлена яскрава картинка, то “Amoled” дисплеї вже програють рідкокристалічним.
Рідер, мобільний інтернет, WI-FI і BlueTooth
Якщо ви любитель почитати, то для економії заряду переключіться на “нічний” режим, в цьому випадку екран стане чорним, а текст світлим. Особливо результат відчується на смартфонах з “Amoled” дисплеєм.
Якщо в даний момент ви не користуєтеся мобільним інтернетом, WI-FI або BlueTooth, то відключайте їх обов’язково. Це заощадить велику кількість заряду батареї.
Вібрація
Якщо вам ця функція не особливо потрібна, відключивши її ви також заощадите не мало заряду батареї, особливо якщо вам часто телефонують.